Dušo ir vonios užuolaidos, Vonios kambarys

Užuolaidos dušui ir voniai – vonios dekoro idėjos

Užuolaidos dušui voniai - Dušo užuolaida - Dušo zonos dekoro interjero idėja

Viena populiariausių mūsų elektroninės parduotuvės prekių – užuolaidos dušui ir voniai. Klientai jas mėgsta dėl daugelio priežasčių, kurias minėjome ne viename straipsnyje. Kviečiame juos paskaityti ir galbūt ir jūs pamilsite dušo užuolaidas! Mūsų straipsniai šia tema:

  • Dušo užuolaidos 2023 metais!
  • Vonios užuolaida geriau nei dušo kabina?
  • Vonios ir dušo užuolaidų kabinimo instrukcija

Šį kartą pasidalinsime klientų atsiųstais vonios kambario interjero pavyzdžiais, kuriuose panaudotos mūsų pasiūtos vonios ar dušo užuolaidos. Tikimės, kad šie interjerai įkvėps sukurti naują, išskirtinį ar atsinaujinti senąjį vonios kambarį. Mūsų manymu, dušo ar vonios užuolaida geriausiai „jaučiasi“ klasikiniame ar provanso stiliaus vonios interjere, tačiau klientų atsiųsti interjero pavyzdžiai priverčia mus keisti nuomonę bei įrodo - užuolaidos dušui ir voniai moderniame vonios kambaryje atrodo taip pat gerai!

Modernus vonios interjeras, kurį pavadinome “Akmuo ir medis” – jaukus ir šiltas vonios kambario interjeras. Nors jame dominuoja pilka spalva, medžio raštai suteikia jam jaukumo ir šilumos. Šiam interjerui puikiai tinka pasirinkta dušo užuolaida. Kliento pasirinkimas – auksinio atspalvio dušo užuolaida („2794-1”) iš vandeniui atsparaus audinio. Užuolaidos spalva priderinta prie šilto plytelių tono, todėl dušo zona tampa vientisa, tačiau išsiskirianti visame dušo kambaryje, ryškesnė ir traukianti akį! Šios idėjos turime net kelis vonios kambario interjero  pavyzdžius!

Dar vienas puikus modernaus interjero pavyzdys! Vonios kambaryje dominuoja pilka spalva su tamsiais raštais, kuriuos pabrėžia juodos detalės. Šiame vonios kambaryje naudota rusva („2675”) vandeniui atsparaus audinio užuolaida. Klientas rinkosi, jog achromatinės spalvos būtų atskelidžiamos šalia šviesios, šiltos rusvos. Taip pat, tai puikus nedidelio vonios kambario pavyzdys - prausiantis užtraukiate užuolaidą, o parišus ją atsiranda akivaizdžiai daugiau vietos.

Keletas vonios kambario interjerų, kuriuose dažnai pasitaikantys variantai - šviesios ar rusvos sienos, tamsūs arba chromuoti maišytuvai bei tokios pačios ar akcentinės spalvos vonios ar dušo užuolaidos! Paprastesni, tačiau tiek pat patogūs ir akį tarukiantys vonios kambario sprendimai!

Anksčiau dažniausi, dabar einantys koja kojon su moderniais - klasikinio vonios kambario sprendimai. Klasikinio stiliaus interjere vonios ar dušo užuolaidą pritaikyti paprasčiausia. Renkantis bėgelį ar prabangesnį žalvarinį karnizą bei ryškesnį, daugiau raštų turintį audinį, paprastai kursite klasikinio stiliaus vonios interjerą! Jei norisi dar ryškesnio stiliaus bei prabangos, klientai renkasi paprastesnę, lygaus audinio užuolaidą ir dengia ją vandeniui praleidžiu raštuotu audiniu.

Taigi, nesvarbu, renkatės modernaus ar klasikinio stiliaus vonios ar dušo užuolaidą, visada rasime ką pasiūlyti. Kaip patenkintų klientų vonios kambariai byloja - sprendimą atrasime visiems!