Vonios kambarys

„Bruma” maišytuvai vonios kambariui – naujiena!

Bruma maišytuvai vonios kambariui kranai vario raudonos spalvos
Norime pasidalinti nauju mūsų  partneriu – "Bruma" maišytuvai vonios kambariui!

„Bruma“ turi daugiau nei 65 metų patirtį maišytuvų gamyboje siekiant rasti balansą tarp funkcionalumo ir dizaino – gamintojas siekia netik nepriekaištingos išvaizdos, tačiau ir aukščiausių technologijų gamybos standartų. Aukštų technologijų taikymas leidžia „Bruma“ pristatyti daugiau nei 25 maišytuvų kolekcijas, kurios aprėpia modernų, avantgardinį bei nesenstančios klasikos stilių. Gaminami vonios ir virtuvės maišytuvai padeda architektams, interjero dizaineriams bei vartotojams išreikšti kūrybą vonios kambaryje ar virtuvėje. Ieškodamas vis naujų sprendimų gamintojas visada rimtai žiūrėjo į savo palikimą. 2007 metais „Bruma“ vandens maišytuvai vonios kambariui buvo apdovanoti kaip pirmoji kompanija pasaulyje kūrus ir gaminus maišytuvus iš ECOBRASS® žalvario. Šis žalvaris yra “švarus”, nes jo gamyboje nenaudojamas švinas. Portugalų gamintojo misija – siekti tobulumo kuriant produktus, kurie yra efektyvūs, išskirtinio dizaino, tai darant tvaria gamyba!

Keletas maišytuvų kolekcijų:

"Adamastor" kolekcija
"Navy" kolekcija
"Classico" kolekcija
"Leaf" kolekcija

Visas "Bruma" vandens maišytuvų kolekcijas rasite www.bruma.pt

„Bruma“ investuoja bei naudoja pažangias technologijas, kad klientas chromuotu maišytuvų paviršiumi galėtų džiaugtis kuo ilgiau. Gamybos procese naudojamas Bruma Brightest procesas, kurio metu profesionalai užtikrina, kad maišytuvų chromo danga išlaikytų pradinio ryškumo intensyvumą ir taip atitiktų ilgaamžiškumo ir atsparumo reikalavimus bei užtikrintų, kad vandens čiaupas išliktų nepriekaištingas daugelį metų. Taip pat, maišytuvai turi anti-kalkėjimo sistemą, kuri leidžia paprasčiau juos prižiūrėti.

Gamintojas siekia kasdienius įpročius paversti komfortabiliais bei maloniais, todėl maišytuvų kartridžai susideda iš aukštos kokybės keramikos diskų, kurie vandens srauto bei temperatūros reguliavimui suteikia glotnumo bei tikslumo. Keramikinių diskų ilgaamžiškumas ir patikimumas užtikrinamas sukepinimo procesu, atitinkančiu aukščiausios kokybės gaminio reikalavimus.

„Bruma“ savo AirEcoDrop sistema keičia vonios kambario paskirtį – jis tampa netik kasdienės rutinos dalimi, tačiau ir suteikia terapinių savybių. Sistema užtikrina intensyvesnį ir dinamiškesnį vandens tiekimą bei sutaupo apie 30% vandens. Maišytuve vanduo sumaišomas su oru – vanduo paryškinamas ir tuo pačiu lengvesnis, kas suteikia kitokį prausimosi patirtį. „Bruma“ gamina netik išskirtinės išvaizdos bei kokybės gaminius, tačiau ir rūpinasi tvarumo bei vandens taupymo klausimais. Maišytuvai turi „WaterLessButton“ mygtuką, kurį paspaudus padidinsite vandens srautą, tačiau nenaudosite daugiau vandens.

Bruma“ visada rūpinosi dizainu, funkcionalumu ir gyvenimo kokybe. Gamintojas stengiasi vartotojams pateikti išbaigtą produktą, siekdamas rasti sprendimus, atitinkančius visuomenės sveikatos ir aplinkosaugos poreikius, nepakenkiant gaminių kokybei ir ilgaamžiškumui. „Bruma“ labiausiai išsiskiria iš kitų maišytuvų gamintojų, nes pirmieji pradėjo gaminti maišytuvus iš bešvinio Ecobrass® lydinio kuris neturi jokių toksiškų medžiagų pėdsakų. Šį lydinį sudaro 76 % vario (Cu), 21 % cinko (Zn) ir 3 % silicio (Si), todėl jis yra nekenksmingas aplinkai.Šios žaliavos dėka BRUMA modelis – Adamastor buvo pasirinktas eHco projektui, kurį reklamuoja didžiausia Portugalijos aplinkosaugos grupė Quercus.

EcoBrass žalvario maišytuvai Bruma žalvaris b

Taigi, ieškant vonios kambario maišytuvų sprendimų kviečiame dairytis netik mūsų ilgaamžių partnerių kataloge, tačiau ir naujai atrastose „Bruma“ maišytuvų kolekcijose – tikrai rasite išskirtinį dizainą ir palaikysite tvarų gamintoją!