Fototapetai, Tapetai

Skaitmeniniai tapetai Muance 4

Skaitmeniniai tapetai Muance 4 unikalūs fototapetai

Skaitmeniniai tapetai (fototapetai) Muance savo išskirtiniais dizainais mus stebina jau kelis metus, per juos gamintojas išleido net tris katalogus, kuriuose galima rasti įvairiems stiliams tinkančių fototapetų. Vydamasis vis besikeičiančias tendencijas, gamintojas nusprendė išleisti dar vieną tapetų katalogą – Muance 4! 

Kai saulė slepiasi už horizonto, dykumoje atsiranda pokyčiai. Šiltas dienos spindesys užleidžia vietą vėsiems prieblandos atspalviams, sukurdamas ramią atmosferą. Būtent ši akimirka įkvėpė naują šiuolaikinę dizaino prekės ženklo „Muance“ freskų kolekciją, taikliai pavadintą „Dusk“ (prieblanda).

Kiekvienas fototapeto dizainas atspindi subtilius dykumos kraštovaizdžio niuansus prieblandoje – nuo besikeičiančių dangaus spalvų iki sudėtingų smėlio kopų tekstūrų. Muance bendradarbiavo su kvalifikuotais menininkais, kuriant raštus, kurie sklandžiai sulietų natūralų dykumos grožį su modernia dizaino estetika.

Kolekcija „Dusk“ kviečia patirti dykumos magiją sutemus – savo erdvėje. Nesvarbu, ar norite savo namams suteikti ramybės, ar sukurti įspūdingą kūrinį biure, šiuolaikiniaiMuance4 fototapetai yra unikalus ir žavus būdas įnešti į jūsų gyvenimą dykumos grožį.

Naujieji Muance 4 skaitmeniniai tapetai stebina įspūdingais ir įvairiais raštais bet kokios erdvės ir stiliaus interjerams. Gamintojas išskiria kelis pagrindinius fototapetų dizainus:

♣ Nefertari, The African Queen

Nefertarigimė kilmingoje šeimoje ir nuo mažumės žinojo, jog jai lemta valdyti. Augant ji buvo mokoma diplomatijos meno, karybos ir valdymo, todėl buvo matoma, jog mergaitė gabi lyderiavimui. Karalienė buvo visų mylima ir gerbiama. Ji nepailstamai dirbo stengdamasi pagerinti jos žmonių gyvenimo sąlygas – statė ligonines, mokyklas. Ji palaikė moterų teises ir stengėsi kuo daugiau jas integruoti į bendrą gyvenimą.

Nefertari portretas fototapete atspindi moteriškumą, užsispyrimą, ryžtą. Tapeto spalvos bei augalų ir abstraktūs raštai papildo ir tuo pačiu metu akcentuoja ryškią asmenybę. Auksinis ratas aplink moterį simbolizuoja karališkumą, didybę.

Skaitmeniniai tapetai "Nefertari": MU14001; MU14002: MU14003

♣ Amani Nia

Amani buvo jauna afrikietė, gimusi mažame kaimelyje, įsikūrusiame kalnų papėdėje. Nuo labai jauno amžiaus ji atrado savo aistrą muzikai ir dažnai dainuodavo laukuose, prižiūrėdama savo šeimos derlių. Žmonės iš kaimyninių kaimų ateidavo tik išgirsti jos dainuojančios, ir netrukus jos reputacija išplito toli ir plačiai. Jos balsas tapo vilties ir įkvėpimo simboliu daugeliui, o jos dainos buvo branginamos už jų pakylėtus pranešimus ir gražias melodijas. Amani dainavimas tapo šviesos žiburiu pasaulyje, primindamas žmonėms apie grožį ir gerumą, kuris vis dar egzistavo gyvenimo sunkumų viduryje.

Skaitmeniniai tapetai "Amani Nia": MU14040; MU14041: MU14042

♣ Nadira

Nadira gimė ir augo mažame Afrikos kaimelyje. Didžiąją dienų dalį ji praleisdavo laukuose, prižiūrėdama pasėlius, kurie išlaikė jos bendruomenę.Nadira buvo kitokia, nes ji galėjoauginti vėšliausius ir gyvybingiausius sodus, išdžiūvusią dykvietę paversti žydinčia oaze. Kai pasklido žinia apie jos talentą, žmonės iš viso regiono atvyko į Nadirą pagalbos. Nepaisant šlovės ir pripažinimo, Nadira išliko nuolanki ir toliau puosėlėjo savo sodą. Mirus moteriai, jos kaimo žmonės toliau prižiūrėjo jos soda.

Fototapete atsiskleidžia Nadiros meniškumas, subtilumas, moters augintojos vaidmuo. Moters figūrą supa gamta – įvairūs augalai, gyvūnai, akcentuojamos viską auginančios rankos. Fototapetas žemiškų spalvų su tamsesnėmis detalėmis.

Fototapetų raštai "Nadira": MU14010; MU14011: MU14012

♣ Jamila Dawn

Marakešo įkvėptas fototapetas atspindintis nuostabų Maroko saulėtekio momentą. Šilti žemiški tonai ir sudėtingi raštai fototapetui suteikia Afrikietiško žavesio bet kokiai erdvei. Šis tapetas puikiai tiks tiems, kurie siekia kurti šiltą, jaukią ir atvirą atmosferą. Piešinys sudarytas iš daug detalių, todėl jis tiks bet kokiai erdvei – svetainei, miegamajam bei restoranui ar butikui – šis fototapetas suteiks jūsų erdvei egzotikos bei prabangos jausmą.

Fototapetų raštai "Jamila Dawn": MU14019; MU14020: MU14021

♣ Gobi Princess

Gobi Princesė – nuostabus Jeto Ebeltjeso sukurtas fototapetas. Įkvėptas Mongolijos grožio, šis tapetas pasižymi švelniais pasteliniais atspalviais ir svajingais dykumos princesės vaizdais. Šis dizainas puikiai tiks tiems, kurie nori akcentuoti savo svetainės, miegamojo ar kitos erdvės sienas.Dabinkite savo namų sienas Gobio dykumos grožiu ir magija su „Gobi Princess“ – kvapą gniaužiančiu fototapetu.

Fototapetų raštai "Gobi Princess": MU14025; MU14026: MU14027

♣ Radiance

Fototapetas, kuriame tropinių elementų šiluma derinama su aukso gausa. Šiame tapete pinasi vešlios žalumos, egzotiškų žiedų ir įmantrių auksinių detalių derinys. Puikiai tinka tiems, kurie nori į savo erdvei suteikti prabangos ir atogrąžų rojaus jausmą. „Radiance“ - pakeis bet kurį kambarį. Jo unikalus dizainas yra universalus ir gali būti naudojamas bet kurioje erdvėje – nuo svetainės iki miegamojo ar viešoje erdvėje. Su šiuo kvapą gniaužiančiu fototapetų dizainu įneškite savo erdvei atogrąžų rojaus spindesio ir leiskite jai įkvėpti savo natūraliu grožiu ir elegancija.

Fototapetų raštai "Radiance": MU14034; MU14035: MU14036

♣ Oasis Dune

Abstrakčios dykumos fototapetodizainas.OasisDune yra stulbinantis dykumos grožio ir mistikos atvaizdas. Šis tapetas atspindi sausringo kraštovaizdžio esmę švelniomis, prislopintomis spalvomis ir organiškomis linijomis. Sudėtingos dizaino linijos ir kreivės primena besikeičiančius dykumos smėlio kopų raštus ir sukuria užburiantį vaizdą. Šis dizainas puikiai tinka tiems, kurie nori įpūsti savo erdvę ramybės jausmo, o abstraktus dizainas pridės šiuolaikiškos elegancijos.

Fototapetų raštai "Oasis Dune": MU14052; MU14053: MU14054

♣ Floral Garden

Šiame išskirtiniame foto tapetų dizaine yra daugybė rankomis pieštų žiedų, kuriuos kūrė JetEbeltjes. Kiekvienas žiedas yra kruopščiai iliustruotas subtiliomis linijomis ir atspalviais, suteikiančiais elegantišką ir nesenstantį jausmą bet kokiam kambariui. Įmantrios detalės ir natūralios žiedų spalvos sukuria ramią atmosferą, kviečiančią stabtelėti ir įvertinti gamtos grožį. Dizainas yra universalus ir gali būti pritaikytas įvairiems interjero stiliams - nuo klasikinio iki modernaus.

Fototapetų raštai "Floral Garden": MU14085; MU14086: MU14087

Kaip visada ir kitos Muance fototapetų kolekcijos Muance 4 Dusk foto tapetai gali būti trijų padengimų:

  1. Fototapetas spausdinamas tiesiogiai ant neaustinės medžiagos (flizelino). Šis paviršius yra matinis, lygus be faktūros. Šios medžiagos fototapetais yra draugiškas aplinkai, neblunkantis (atsparus UV spinduliams), ganėtinai stiprus ir yra valomas. Puikus pasirinkimas privačiam naudojimui – jūsų namų interjerui. Ypač zonoms, kuriose grėsmė tapetams būti išteptiems, nutrintiems ar kitaip pažeistiems yra nedidelė. Nereikėtų bijoti ir didesnio srauto zonų kaip koridorius ar svetainė. Dėl savo draugiškumo aplinkai savybių, tai idealus sprendimas miegamojo ar vaikų kambario sienoms.
  2. Tekstūrinė – vinilinė danga ant neaustinės medžiagos pagrindoŠio tipo tapetai yra ypač atsparūs trinčiai, plaunami, todėl puikiai tinkamas viešosiose erdvėse, privačiam naudojimui ar vonios kambaryje. Paviršius nėra lygus, turi tekstūrą. Šio tipo tapetai turi ryškesnes ir išraiškingesnes spalvas, nei flizeliniai tapetai.
  3. Tekstilinė danga ant neaustinės medžiagos pagrindo. Tai aukščiausios kokybės tekstilinė sienų danga su tikrais medvilnės siūlais. Dėl viršutinio tekstilės sluoksnio fototapetai įgauna unikalų aukščiausios klasės efektą, subtilų žvilgesį – tiks net ir itin prabangiems interjerams. Bet šis paviršius nepraranda ir vinilinės dangos atsparumo savybių: itin gerai plaunamas, atsparus įbrėžimams ir UV spinduliams. Todėl šis prabangaus interjero elementas gali būti naudojamas ir viešose erdvėse, kur svarbus ilgaamžiškumas.