Dušo ir vonios užuolaidos, Vonios kambarys

Dušo užuolaidos 2023 metais?

Dušo užuolaidos 2023 prabangi uzuolaida dusui

Neužilgo 2023 metai! Jūsų vonios kambarys ar dušo zona darosi vis modernesnė, naujos technologijos keičia ir formuoja vonios kambario dizainą, bet ar šiame naujų technologijų laikotarpyje dušo ar vonios užuolaida vis dar tinkama? Mes sakome TAIP! Mūsų dušo užuolaidų populiarumas, nuolatinis klientų domėjimasis jomis byloja - užuolaidos tikrai bus paklausios ir kitais metais!

Kodėl mūsų, Deco Home,  vonios dušo užuolaidos? Kuo jos išskirtinės?

Deco Home siuvamos vonios ar dušo užuolaidos nė iš tolo neprimena pigių, pelijančių bei prie kūno limpančių plėvelių. Mūsų užuolaidos jūsų vonios kambariui suteiks jaukumą, prabangos jausmą bei užtikrintumą, kad užuolaidos tarnaus ilgai.

♦ Audinys ♦

Mūsų siuvamos vonios ar dušo užuolaidos yra ganėtinai storo audinio, kuris primena įprastas užuolaidas. Užuolaidų audinio sudėtis – 100% impregnuotas poliesteris, todėl jos visiškai nepraleidžia vandens bei prausiantis nelimpa prie kūno. Palyginus su dušo kabina, užuolaidos reikalauja mažiau priežiūros nei stiklas, kurį reikia dažnai (jei ne po kiekvieno prausimosi) valyti. Vonios ar dušo užuolaidas tereikia retkarčiais išskalbti skalbimo mašinoje. Taip pat, Deco Home užuolaidų tarnavimo laikas, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, siekia 4 – 5 metus.

♦ Stilius ♦

Sklinda stereotipai, jog dušo ar vonios užuolaidos tinkamos tik klasikiniame interjere, tačiau norime jį paneigti – užuolaidos tinkamos bet kurio stiliaus vonios kambariui! Daugelis klientų vonios ar dušo užuolaidas renkasi klasikinio stiliaus vonios kambariui. Pariša jas viename ar dvejuose šonuose, renkasi papildomą išorinę užuolaidą (iš Jūsų pasirinkto audinio). Tačiau, atsiranda vis daugiau klientų, kurie renkasi dušo ar vonios užuolaidas modernaus stiliaus vonios kambariui. Tokiu atveju, renkantis audinį su raštu ar ypatingesne spalva, užuolaida tampa akcentine arba, renkantis paprastesnį dizainą – įsilieja į minimalistinį modernų interjerą.

Vonios Dušo užuolaida ◾ Mėlyna ◾ 150cm

95 
Dušo ar vonios užuolaida iš vandeniui nepralaidaus audinio. Visas užuolaidas siuvame tik jas užsakius. Standartiniai šios užuolaidos parametrai:
 • Plotis: 100cm - 150cm (reguliuojamas jūsų pačių kabinimo metu).
 • Aukštis: kabinimo 199cm; bendras aukštis: 205cm.
 • Spalva: mėlyna su baltais taškučiais, "4521" audinys | Daugiau audinių čia.
 • Kabinimo tipas: raukimo juosta (žr. paskutinę nuotrauką).
 • Komplekte: pridedami plastikiniai kabliukai, žiedų nekomplektuojame.
 • Gamybos terminas: 10 - 20 darbo dienų.

NETINKA standartiniai matmenys? Siųskite užklausą ir nurodykite jums reikiamus išmatavimus!

Į krepšelį

Dušo užuolaida su dekoro audiniu

Dušo ar vonios užuolaida iš vandeniui nepralaidaus audinio ir dekoro audiniu viršuje. Šio modelio užuolaidos siuvamos individualiai, priderinant jūsų turimą dekoro audinį prie mūsų  dušo audinių. Mes prekiaujame tik vandeniui nepraleidžiais audiniais.
Peržiūrėti visas dušo užuolaidų audinių spalvas!
Daugiau

Užuolaida į vonią ◾ Šviesiai pilka ◾ 150cm

95 
Dušo ar vonios užuolaida iš vandeniui nepralaidaus audinio. Visas užuolaidas siuvame tik jas užsakius. Standartiniai šios užuolaidos parametrai:
 • Plotis: 100cm - 150cm (reguliuojamas jūsų pačių kabinimo metu).
 • Aukštis: kabinimo 199cm; bendras aukštis: 205cm.
 • Spalva: šviesiai pilka su smulkiu raštu, "4535" audinys | Daugiau audinių čia.
 • Kabinimo tipas: raukimo juosta (žr. paskutinę nuotrauką).
 • Komplekte: pridedami plastikiniai kabliukai, žiedų nekomplektuojame;
 • Gamybos terminas: 10 - 20 darbo dienų

NETINKA standartiniai matmenys? Siųskite užklausą ir nurodykite jums reikiamus išmatavimus!

Į krepšelį

♦ Užuolaidų parinkimas ♦

Šiai dienai esame pasiuvę virš 1200 individualiai siūtų užuolaidų į dušą ar vonią. Renkantis užuolaidas visada galite konsultuotis el. paštu, telefonu,geriausia – mūsų salone „Domus galerijoje“, Vilniuje. Užuolaidas siuvame pagal Jums reikiamą aukštį (nuo to kaina nesikeičia). Kartu aptariame kur užuolaida bus naudojama, koks kabinimas (karnizas/bėgelis) reikalingas. Jeigu pateikiate nuotraukas apie vonios kambaryje dominuojančias spalvas, visada padedame prie interjero parinkti audinio spalvą, raštą, parišimą.

Taip pat, šiuo metu pasiūloje turime 10 skirtingų raštų ir spalvų audinių. Norite pasiūti užuolaidą patys? Jus tereikia išsirinkti audinį, mes jį paruošime tą pačią dieną!

Taigi, stebint šiuolaikines tendencijas, galime drąsiai teigti, kad vonios ar dušo užuolaidos 2023 metais bus paklausios! Išsirinkite individualias vonios ar dušo užuolaidas mūsų internetinėje ar fizinėje parduotuvėje.
Vonios ar dušo užuolaidos 2023 metais