Dalinamės interjerų pavydžiais su mūsų parduodama vonios įranga bei tapetais. Tikėmės, jog šios interjero idėjos įkvėps jus sukurti unikalų savo namų dizaną. Kaip ir mūsų asortimentas, taip ir interjerai padalinti į dvi dalis, pasirinkite jus dominančią grupę: vonios interjerų ar  interjerų su tapetais payvzdžiai:

„Deco Home” parduodamų prekių asortimentas pasidalinęs į dvi kategorijas:

Vonios kambario įranga – išskirtiniai vonios aksesuarai; vandens maišytuvai vonios kambariui ir virtuvei; vonios; tualetai ir praustuvai; dušo įranga. Šioje prekių kategorijoje dominuoja klasikinis ir modernios klasikos (art deco, boho) stiliai. Taipogi neužmirštas modernus dizainas, bet šio stiliaus asortimentas kiek siauresnis. Jei kuriate modernios klasikos ar klasikinis vonios kambarį – peržiūrėkite mūsų vonios įrangos asortimentą, tikrai rasite ko ieškote!

Tapetai ir fototapetai – mūsų siūlomame sienų dangų asortimente rasite daugumai interjero stilių tinkamus tapetus bei foto tapetus. Jus domina klasikinis, provanso, art deco, boho, modernios klasikos, modernus dizainas? Peržiūrėkite mūsų asortimentą raste tinkamą sprendimą. Dirbame su gilias tradicijas turinčiu JAV tapetų gamintoju Wallquest”; Vokietijos tapetų studija KT Exclusive”; sparčiai augančiu Nyderlandų skaitmeninių tapetų (fototapetų) gamintoju Muance”.

Interjero idėjos