Dušo ir vonios užuolaidos, Vonios kambarys

Dušo ar vonios užuolaida. Kabinimo instrukcija

Dušo ar vonios užuolaidos

Paruošėme trumpą instrukciją kaip paruošti mūsų pasiūtą Dušo ar vonios užuolaida pakabinimui ant karnizo ar bėgelio.

Kokybiška dušo ar vonios užuolaida ne tik atrodo prabangiai, tačiau yra ir praktiška – nepraleidžia vandens, jis nesirenka užuolaidoje, greitai išdžiūsta. Tokias dušo bei vonios užuolaidas galite įsigyti pas mus! Mūsų turimas spalvų bei medžiagų pasirinkimas užtikrins, kad išsirinksite sau tinkamą tiek kokybišką, tiek praktišką dušo ar vonios užuolaidą!


Įsigijus užuolaidą klientams kyla ne vienas klausimas kaip teisingai ją paruošti ir pakabinti. Labai paprastai – sekti šiuos du žingsnius:

1. Sutraukti dušo ar vonios užuolaidos viršuje esančią juostą | Patogiai pasidėkite užuolaidą. Viena ranka laikykite dušo ar vonios užuolaidą ties jos viduriu, kita tolygiai tempkite už abiejų virvelių. Atlikite šiuos veiksmus kitoje pusėje. Sutraukę dušo ar vonios užuolaidą suriškite gale esančias virveles ir įkiškite į šone esančias angas:

Sutraukus dušo ar vonios užuolaida maksimaliai tiek, kiek leidžia sutraukimo juosta (kaip parodytą mūsų video instrukcijoje), užuolaida iš netraukto 310cm pločio (imkime šį užuolaidos plotį kaip pavyzdį) taps – 205cm*. Sutraukimas gali būti ir ne toks suspaustas, tuomet gausite didesnį užuolaidos plotį, valdant sutraukimo intensyvumą, užuolaidos plotį galima reguliuoti intervale nuo 310cm iki 205cm.
*mūsų gaminiuose naudojama 1:1.5 sutraukimo juosta.


2. Sekantis žingsnis – įverti kabliukus į viršuje esančią sutraukimo juostelę |  Sutraukus dušo ar vonios užuolaidą įverkite kabinimui reikalingus universalius kabliukus. Juos verti reikėtų ties viršuje esančia rusva juostele. Kabliukai veriami ties dušo/vonios užuolaidos sutraukimo kloste, veriant iš apačios į viršų. Šie žingsniai išsamiai parodomi vaizdo įraše:


3. Viskas! Dabar tiesiog užkabinkite užuolaida ant karnizo naudodami įvertus universalius kabliukus užuolaidoje ir žiedus esančius ant jūsų karnizo: