Vonios aksesuarai, Vonios kambarys

Vonios aksesuarų naujienos iš „Bagno & Associati”

Vonios aksesuarų naujienos iš Bagno & Associati
"Bagno & Associati" vonios aksesuarų naujienos

Mūsų ilgametis partneris, vonios kambario aksesuarų gamintojas “Bagno & Associati” atnaujino savo asortimentą! Reaguodamas į rinkos pokyčius gamintojas pristatė naujas kolekcijas bei dar didesnį spalvų ir padengimų pasirinkimą. Norime pristatyti papildymą bei naujienas!

♣ Naujos spalvos ir padengimai

"Bagno & Associati" asortimentą sudaro vonios kambario aksesuarai pagaminti iš žalvario ir nerūdijančio plieno. Didžioji dalis, apie 90% asortimento aksesuarų yra pagaminti iš žalvario. Likę 10% - iš nerūdijančio plieno, kitaip dar vadinamo Inox. Kadangi šie metalai turi skirtingas savybes, todėl ir padengimai jiems galimi naudojant skirtingas technologijas.
Žalvario aksesuarai dengiami galvanikos būdu, galimos spalvos: chromas, balta matinė, juoda matinė, sendintas žalvaris, nikelis, braižytas nikelis, auksas 24k, braižytas auksas, sendintas varis, juodas nikelis, braižytas juodas žalvaris. Taipogi, žalvariniai aksesuarai gali būti paliekami natūralūs - nedengiant jokiu sluoksniu.
Nerūdijantis plienas - PVD (fizinių garų nusodinimas) galimos šios vonios aksesuarų spalvos: braižytas varis, braižytas auksas, bražytas juodas nikelis (gunmetal). Bazinė nerūdijančio plieno aksesuarų voniai spalvą yra braižytas plienas (Inox).

Visos galimos spalvos. Dešinėje - žalvario, kairėje - nerūdijančio plieno.

♣ Nauji vonios aksesuarai - nerūdijantis plienas

Vonios aksesuarų naujienos iš nerūdijančio plieno "Bagno & Associati" asortimente - net 3 naujos aksesuarų kolekcijos: Maxima, Forte ir Techno Hotel. Visi šių kolekcijų vonios aksesuarai gali būti šių PVD spalvų: braižytas plienas (inox), braižytas varis, braižytas auksas, bražytas juodas nikelis (gunmetal).  Visos nerūdijančio plieno naujienos -  modernaus dizaino, lakoniškų formų. Tai suteikia šiem aksesuarams universalumo – jie puikiai tiks tiek moderniame, tiek Art Deco ar net klasikiniame vonios kambaryje. 

"Forte" kolekcija
"Tecno Hotel" kolekcija
"Maxima" kolekcija
♣ Nauji vonios aksesuarai - klasikinės kolekcijos

"Bagno & Associati" pristatė 2 naujas klasikines voninių aksesuarų kolekcijas - Vita ir Antica. Būtent klasikinis, retro ir provanso vonios kambario stiliai yra dominuojantys mūsų vonios įrangos asortimente. Tad tai puiki naujiena mums! Abi kolekcijos gaminamos iš žalvario, todėl jų padengimų pasirinkimas ypač platus. Labiausiai išskirtina Vita kolekcija, nes tai derinys tarp klasikinio ir modernaus stiliaus, dar vadinamo modernia klasika - retai sutinkimas vonios aksesuarų pasirinkime.

"Vita" kolekcija
"Antica" kolekcija
Kas yra “Bagno & Associati”?

Italijoje įsikūręs vonios kambario aksesuarų gamintojas gyvuojantis nuo 1989 metų. Jų produkcija gaminama išskirtinai tik iš žalvario ir nerūdijančio plieno (metalai atsparūs rūdijimui, naudojami aukščiausios kokybės vonios kambario įrangoje). Įmonės tikslas tiekti kolekcijas, kurios atitinka šiandienines tendencijas nepamirštant ir praktiškumo bei funkcionalumo. Įmonė gyvuoja tiek Italijoje, tiek tarptautinėje rinkoje. Savo vietinėje, Italijos, rinkoje Bagno & Associati žinoma kaip įmonė gaminanti vonios kambario aksesuarus kitoms įmonėms, užsiimančioms vonios kambario maišytuvų ar santechninės keramikos gamyba. Šis faktas – tai kokybės, pripažinomo ir optimalios kainos įrodymas. Peržiūrėti daugiau šio gamintojo aksesuarų.