Vonios kambarys

Spalvoti tualetai ir praustuvai – spalvos vonioje su “Isvea”

Spalvoti tualetai ir praustuvai Isvea
Kas yra "Isvea"?

“Isvea” savo įkvepiančiu dizainu ir kvalifikuotais santechnikos ir vonios baldų produktais su pasauliu dalinasi nuo 1962m. “Isvea” produktai gimė Italijoje, apie kurią pirmą kyla mintis, kai kalbama apie rafinuotą dizainą.Pagrindinis gamintojo tikslas – paversti vonios kambarius įkvepiančia gyvenamąja erdve. Gamintojas bendradarbiauja su gausiu dizainerių ratu visame pasaulyje, taip užtikrindamas netik išskirtinę išvaizdą, tačiau ir šiuolaikines technologijas. "Isvea" kruopščiai eksponuoja Italijos kultūrą kiekvienoje šalyje, eksportuodama savo produkciją į daugiau nei 60 šaliųir garsindama savo vardą iš kartos į kartą, kasdien didindama savo rinkos dalį. Spalvoti tualetai ir prausutvai.

Spalvota keramika vonios kambaryje

Šiais laikais, stengiamasi namų interjerą rinktis tokį, kuris kuo labiau atspindėtų namuose gyvenančių žmonių asmenybes. Interjerui kurti galimybės neribotos, tačiau kartais pritrūksta to vieno akcento. Spalvota keramika namuose, ypač vonios kambaryje, dar nėra taip dažnai sutinkama, tačiau pasirinkus ją vonios interjeras atrodo nepakartojamai!

Spalvota vonios kambario keramika suteikia begalines galimybes, tiek klientui, tiek interjerą kuriančiam architektui ar dizaineriui. Kaip žinoma, spalva yra galinga priemonė išreikšti emocijoms bei erdvės tonui nustatyti. Vonios kambaryje galite naudoti tiek ryškias, tiek švelnias pastelines spalvas – jos puikiai perteiks norimą nuotaiką.

"ColorIsvea" prekinis ženklas

“Isvea” keramika visada buvo keramikos pramonės inovacijų priešakyje, tačiau gamintojui pristačius spalvotos keramikos gaminius įmonė peržengė tradicinės keramikos apribojimus. Ši novatoriška koncepcija atsirado dėl įmonės noro pasiūlyti dizaineriams ir architektams didelę ir įvairiapusę spalvų paletę, su kuria galima kurti įspūdingus išskirtinius interjerus. „Colorisvea“ koncepcija remiasi idėja, kad spalva yra esminis dizaino elementas, galintis transformuoti erdves ir sukurti unikalią atmosferą. Siekdama įgyvendinti šią koncepciją, „Isvea“ daug investavo į mokslinius tyrimus ir plėtrą, tyrinėdama naujas technologijas ir medžiagas, kurios leistų pasiekti platų ryškių ir žavių spalvų spektrą. Spalvoti tualetai ir praustuvai "Colorisvea".

„Colorisvea“ koncepcija skatina pritaikymą, leidžiantį klientams rinktis iš daugybės spalvų, tekstūrų ir apdailos. Šis personalizavimo lygis užtikrina, kad kiekvienas projektas būtų išskirtinis ir atspindėtų kliento pageidavimus. Nesvarbu, ar tai būtų skirta gyvenamosioms, komercinėms ar pramoninėms reikmėms -„Colorisvea“ siūlo universalų dizainą. Kaip gaminami "Isvea" spalvoti tualetai ir praustuvai šiame video:

Taigi, galima teigti, kad „Isvea“ spalvota keramika yra kitas svarbus žingsnis vonios kambario interjerui. Išplėsdama spalvų galimybes ir pasiūlydama anksčiau nepasiekiamą pritaikymo lygį, „Colorisvea“ interjero ir architektūrinį dizainą pakėlė į naujas aukštumas ir nesistengia sustoti siekdama palikti ilgalaikį pėdsaką dizaino pasaulyje!