Vonios kambarys

Šlifuoto nikelio vonios įranga – kitoks klasikinis vonios kambarys!

Šlifuoto nikelio vonios įranga - kitoks klasikinis vonios kambarys!
"Burlington Bathrooms" naujiena vonios įrangos asortimente - šlifuotas nikelis.

Mūsų atstovaujamas Didžiosios Britanijos prekinis ženklas "Burlington Bathrooms" savo asortimentą pasipildė dar viena metalo padengimo spalva - šlifuoto (braižytas) nikelio. Šiuo metų jų vonios įrangos asortimente jau 3 spalvos (padengimai): chromo, auko (PVD) ir šlifuoto nikelio vonios įranga. Šiuos padengimus turi daugumo maišytuvų, aksesuarų ir kai kurie praustuvų priedai.

Nuo poliruoto iki šlifuoto – nikelio padengimo transformacija

Nikelis dažnai pastebimas klasikinio stiliaus vonios kambario dizainuose. Naudojant jį sukuriama rafinuota aplinka. Anksčiau vonios kambariuose naudojamas poliruotas nikelis buvo mėgstamiausias, tačiau keičiantis tendencijoms, labiau naudojami prislopinti tonai, todėl šlifuotas nikelis skinasi kelią tapti vonios kambario žvaigžde.

Šlifuoto nikelio grožis

Šlifuotas nikelis siūlo laiko išbandytą rezultatą, kuris puikiai atspindi prabangias erdves, todėl šis padengimas yra optimalus variantas bet kokio klasikinio vonios kambario dizainui. Kadangi šlifuotas nikelis pasižymi didesniu rafinuotumu nei poliruotas – jis smarkiai populiarėja.

Palyginus su poliruotu nikeliu, šlifuotas suteikia subtilesnę, švelnesnę išvaizdą. Šlifuotas vieliniu šepečiu, šlifuotas nikelis turi tekstūruotą apdailą, todėl žalvariniai dirbiniai yra įspūdingesni ir traukiantys akį.Ši tekstūra ne tik suteikia įspūdingą išvaizdą, kartu ji suteikia metalui šiltą atspalvį, todėl didina prabangos jausmą vonios kambaryje.

Puikus netik išvaizda

Didėjant šlifuoto nikelio padengimo populiarumui atsiskleidžia daugiau jo privalumų. Šlifuoto nikelio danga yra netik išvaizdi, tačiau ir labai patvari, paprastai tarnaujanti daugelį metų be pažeidimų ar dėmių. Kitaip nei blizgūs paviršiai, matinis nikelis yra atsparus pirštų antspaudams, vandens dėmėms, todėl šlifuoto nikelio dangos produktai visada atrodo nepriekaištingai.

Neskaitant praktinės naudos, ši danga dėkinga dizaino aspektu. Šlifuoto nikelio dangos maišytuvus ar aksesuarus paprasta derinti, ypač su neutraliomis spalvomis, todėl tokie produktai tinka bet kokiai vonios kambario stilistikai – nuo klasikinės iki modernios.

Įneškite šlifuoto nikelio prabangą į savo vonios kambarį 

Suteikdamas minkštą, satiną primenančią išvaizdą, šlifuotas nikelis nepriekaištingai papildo daugybę spalvų ir interjero stilių.Nors dauguma metalų išsiskiria sidabriniu arba pilku blizgesiu, šlifuotas nikelis skleidžia šiek tiek auksinį atspalvį.Subtilus šios apdailos spindesys sukuria raminančią atmosferą, todėl tai puikus pasirinkimas šiltų atspalvių vonios kambariuose, įskaitant smėlio, mėlynos, geltonos ar lašišos atspalvius.

Taigi, jeigu ieškote optimalaus santykio tarp išvaizdos ir praktiškumo – siūlome šlifuoto nikelio vonios įranga: maišytuvus, aksesuarus, klozetus, praustuvo konsoles ar net gyvatuką! Visa tai rasite Burlington asortimente. Dalį šio asortimento su kainomis rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.