Dušo ir vonios užuolaidos, Fototapetai, Tapetai, Vonios aksesuarai, Vonios kambarys

Populiariausia vonios įranga ir tapetai 2022 metais

Populiariausia vonios įranga ir tapetai

Kątik atsisveikinome su praėjusiais 2022 metais! Norime su jumis pasidalinti praėjusių metų  populiariausiomis „Deco Home“ prekėmis kiekvienoje kategorijoje.
Populiariausia vonios įranga ir tapetai 2022 metais

Vonios aksesuarai "Regency"

Bagno & Asocciati – klasikinių ir modernių vonios kambario aksesuarų gamintojas iš Italijos, kuris daug metų specializuojasi tik vonios kambario aksesuarų gamyboje. Gamintojas siūlo tik aukštos kokybės, iš žalvario pagamintus aksesuarus voniai. Šis aksesuarų gamintojas turi ypač platų klasikinių vonios aksesuarų asortimentą. Aksesuarų kolekcija „Regency“ populiariausia ne tik šiais metais, tačiau ir nuo pat prekybos pradžios. Universalios tiesios formos, gale su apvalintu dekorutiks kiekvienam klasikinio stiliaus vonios kambariui. O, kad derinti būtų lengviau aksesuarus rinkitės iš trijų spalvų: chromo, žalvario bei aukso.

Vandens maišytuvai "Riviera"

Mūsų ilgametis partneris „Burlington“ pristatė „Riviera“ santechnikos kolekciją, kuri laikantis Art Deco stiliaus principų užtikrina praktiškumą bei funkcionalumą, tačiau, tuo pačiu ir rafinuotą išvaizdą. Kolekcijos maišytuvai gaminami naudojant geriausias medžiagas bei inovatyvias gamybos technologijas. Elegantiško dizaino Riviera maišytuvai turi aiškius cilindro formos čiaupus su briaunuotų formų rankenomis, kurios atspindi 2 dešimtmečio vonios kambario tendencijas.Sunku pasakyti, būtent kuris kolekcijos maišytuvas buvo populiariausias, nes klientams pristačius vieną ar kitą, vonios kambariui, jie neabejotinai rinkosi visus šios serijos maišytuvus.

Klozetas "Burlington" su aukso detalėmis

Vonios kambario įranga Burlington Bathrooms – griežtai švelnios klasikinio Angliško stiliaus formos. „Burlington“ netik gamina praeities dizaino santechniką, tačiau ir integruoja šiuolaikines technologijas, skirtas kasdieniniam naudojimui. Angliškos klasikos „Burlington“ santechnika yra populiariausia mūsų salone, nes įspūdingai išpildo prabangų klasikinį, tačiau ir puikiai tinka subtiliam moderniam vonios kambario interjerui. Populiariausias šių metų klozetas – su pakabinamu bakeliu ir auksinėmis detalėmis. Saugus klozeto variantas patobulintas aukso detalėmis tarsi naujai atgimsta vonios kambaryje.

Stiklinis praustuvas "Maragua"

Šis prabangiai atrodantis raižytas praustuvas, mūsų parduotuvėje atsirado, palyginus, nesenai. Tačiau, iš pastatomų praustuvų, jis tapo absoliučiu nugalėtoju. Tamsi pilka spalva, sunkumas, aiškūs raižiniai bei patogus ir lygus vidaus paviršius pavergė ne vieno širdį. Šį praustuvą klientai rinkosi į grožio salonus, parduotuves bei įspūdingai atrodančius vonios kambarius. Šis modernus praustuvas puikiai tinka su chromo maišytuvais, tačiau neįtikėtinai tinka su aukso spalva.

Dušo užuolaidos

Dušo ar vonios užuolaidų, į mūsų saloną, klientai užsuka kone kasdien. Jie mus randa internete, išgirsta rekomendacijas ar tiesiog pamato einant pro šalį. Bet kokiu atveju, beveik kiekvienas, kuris kreipiasi išeina su naujai pasiūta užuolaida. Klientai žino, kad mūsų vonios ar dušo užuolaidos yra paprastai prižiūrimos, vonios kambaryje suteikia jaukumą, erdvės bei prabangos pojūtį. Negana to, visada atrasime jūsų erdvei tinkamą sprendimą bei patarsime spalvų klausimu. Na, o populiariausia šių metų dušo ar vonios užuolaida buvo pilka (4535).

Fototapetai su moters lūpomis

Pabaiga ne apie vonios kambarį, bet tapetai bei fototapetai yra neatsiejama mūsų prekių asortimento dalis. Fototapetai - ant sienos klijuojami tapetai su įvairiais vaizdais, išskirtine tekstūra ir raštu. Viena iš pagrindinių fototapeto savybių – raštas jame neatsikartoja. Todėl kiekvienas fototapetas tarsi atskiras meno kūrinys, kuris gali tapti puikiu pagrindiniu interjero akcentu jūsų namuose. Reikėtų paminėti, kad šių metų dažniausiai klientų pasirinkti fototapetai Muance 11004 populiariausiais išlieka nuo pat pirmų jų atsiradimo prekyboje dienų. Taip tik įrodo, jog šis tapetas, mūsų salone, jau tapo ikoniškas. Šie išskirtiniai fototapetai puikiai pritaikomi tiek minimalizmo stiliui, tiek prabangiai klasikai. Šį tapetą su lūpomis galite rinktis iš trijų skirtingų padengimų bei metallic dangos. Taip pat, jis gali būti kelių skirtingų atspalvių.

Taigi, nors atėjo nauji metai, tačiau populiariausios mūsų salono prekės tikrai išliks mėgstamos, o jei tarp jų neradote sau tinkamų rinkitės iš plataus mūsų asortimento.