Tapetai

Tapetai britiška klasika – „British Heritage III”

Tapetai britiska klasika British Heritage III Klasikiniai tapetai KT

Tapetai britiška klasika! Papildėme tapetų pasirinkimą ir pristatome naują angliškos klasikos tapetų kolekcija British Heritage III,

British Heritage III tapetų kolekcija įkvepta laukinės gamtos. Pats kolekcijos pavadimas nusako - ši išskirtinė kolekcija siūlo originalius britiškos klasikos bei patobulintus istorinius tapetų dizainus. Kurių kiekvienas turi savo istoriją bei įkvepė juos potobulinusių dizainerių komandą.

Tapetų kolekcija demonstruoja nenuginčijamus May and William Morris bei jų amžininkų talentus. Tapetuose atsispindi tradiciniai ir jau ikoniškais tapę "menų ir amatų" (Arts and Crafts) dizainai – tinkami ne tik klasikiniams, tačiau ir moderniems interjerams, suteikiant spalvingumą ir ryškumą bet kokiam dekorui. Šią tapetų kolekciją sudaro žaviausi motyvai su šiuolaikiniu akcentu, kurie leidžia kurti romantišką namų erdvę bei pajusti Viktorijos laikų dvasią. Šioje kolekcijoje dominuoja keli ikoniški tapetų raštai, kurios aptarsime išsamiau.

Lapai

Lapo dizainas yra kurtas pagal akantą (augalą). Dizainui būdingas sudėtingas sluoksniavimas ir energingos kreivės. Judantys akanto lapai sukuria trimatį efektą, šį raštą galite rinktis iš kelių spalvų. Rafinuoti ir subtilūs lapai suteikia organišką, raminantį bei judesio pojūtį.

Šiuos tapetus Morriso kompanijai atspausdino Londono firma Jeffrey&Co., kuri specializuojasi meniškų, aukštos kokybės tapetų gamyboje. Gamybai prireikė trisdešimties medinių kaladėlių, norint atspausdinti pilną raštą bei penkiolikos subtilių spalvų. Morris’as šį raštą akanto raštą apibūdino kaip “prabangų”.

Kelmskotas

Kelmskoto dvaras buvo Morris’o vasaros namai. Visi dvaro gaminiai yra kruopščiai atrinktų spalvų, atspindinčių Morris’o laikotarpį bei pritaikyti šiuolaikiniam skoniui. Puošniam dvaro paveldo klestėjimui suteikiamas damaskiškas, aksominis efektas.

Kelmskoto raštai pilni egzotiškų gėlių, vešlios žalumos ir įmantrių detalių. Viskas kuria įspūdingą ir prabangų efektą visų stilių namuose

Kelmskoto raštas šiek tiek primena W.Morris’o 1876 m. sukurtą sausmedžio ir tulpių raštą, kuris buvo ankstyvas audinio dizainas, vaizduojantis susipynusius žalumynus ir gėlių motyvus veidrodinio rašto kartojimu.

Gyvenimo medis

Gyvenimo medžio raštas – išskirtinė vaismedžių ir delikačių paukščių šventė. Jis buvo įkvėptas Morris‘o dukros May kurto Melsetter‘io rašto.

Morris‘ų šeimos susižavėjimas flora ir fauna yra puikiai matomas jų prekės ženklo istorijoje. Gyvenimo medžio raštas puikiai tinka moteriškam dizainui, kuris privers jūsų interjerą skambėti.

Šis ryškus raštas yra viena svarbiausių šiame kataloge. Pirma, norint išgauti nevaldomą sklandumą, piešta pipete, vėliau pridedami besiskleidžiantys lapai bei, tarsi plazdenantys paukščiai.

Bijūnai

Bijūnų raštas sujungia efektingą modernų ir romantišką klasikinį stilių, į interjerą įnešant spalvų ir primeną ikonišką, Morris‘o kurtą vainiko dizainą.

1876 m. Morris‘as sukūrė dizainą, kuris priminė vainiką. Jis bendradarbiavo su dviem skirtingomis įmonėmis, siekdamas paversti šį darbą tapetais, paruoštais parduoti atviroje rinkoje.

Prislopinta mėlyna, pilka, dramblio kaulo bei rausva spalva fone bei išraiškingais, prabangiais žiedais, šie bijūnų rašto tapetai net ir minimalistiniame interjere taps akį traukiančiu akcentu. Subtilius, rafinuotus bijūnų rašto tapetus galite rinktis iš penkių skirtingų spalvų, kurios išryškina tarsi ranka pieštus raštus. 

Užburtas miškas

Užburto miško raštas buvo sukurtas remiantis MayMorris „Seasons“ raštu - joks dizainas neiliustruoja aistros gamtai aiškiau! Šiame rašte matomos sumodernintos papūgos, stilizuotos rožės ir tulpės.

Šis tapetas gali būti keturių spalvų. Užburto miško raštas pasižymi subtilia elegancija, tad puikiai tiks kaip miegamojo, svetainės ar prieškambario tapetai. Šis dizainas yra tradicinis iš prigimties, tačiau turi laisvą organinį pojūtį, kuris jį atnaujina šiuolaikinius namus. Jo švelniai vingiuojančių lapų ir šakų raštas yra beveik kaip miškas, kuris traukia kiekvieno žiūrovo akį.

Tapetai britiška klasika - British Heritage III. Ši tapetų kolekcija siūlo platų gamtinių raštų pasirinkimą, kurie tinka netik klasikiniam, tačiau ir moderniam interjerui. Kolekcijoje dominuoja subtilūs pilki bei smėlio tonai, kartu su sodria žalia bei mėlyna spalva. Taip pat, šalia kolekcija siūlo net 53 skirtingų spalvų foninius tapetus, kuriuos galite naudoti skirtingiems projektams. Taigi, BritishHeritage III tapetų kolekcija įneš į jūsų namus gyvumo, natūralumo bei jaukumo!