Tapetai, Vonios aksesuarai

Durų rankenos? Taip Taip užeikite!

Durų rankenos
Įspūdingos traukiamos durų rankenos iš Italijos – išskirtinės kokybės gamintojo „Salice Paolo“ produkcija! Šiame straipsnyje pabandysime jums perteikti, kodėl šios rankenoms durims tokios išskirtinės.

vonios aksesuarai Salice Paola„Salice Paolo“ – tai  gamintojas, kuris specializuojasi gamyboje iš žalvario: durų rankenos, baldų furnitūra, vonios aksesuarai bei maišytuvai. Su šiuo gamintoju dirbame daug metų, tačiau į durų rankenų asortimentą žiūrėjome pro pirštus, tai ne mūsų produktų asortimentas, ne mūsų kompetencijos sritis. Tik retais atvejais į išskirtinius objektus užsakydavome rankena durims ir baldų furnitūrą, jų rankenėlės. Pagrindinė darbo kryptis su „Salice Paolo“ buvo vonios kambario aksesuarai bei vandens maišytuvai (šiuo metu jau nebegamina produktų katerogija).

Durų rankenos ir šiai dienai išlieka produkcija, kurioje mes esame nepakankamai kompetetingi ir todėl ja plačiai neprekiaujame. TAČIAU traukiamos durų rankenos yra būtent tą prekių kategorija, kuri mus sudomino ir kuri puikui papildomo mūsų produktų portfelį, ypač dera prie tapetų ir vonios kambario aksesuarų. Ilgus metus vartėme „Salice Paolo“ prekių katalogą, bet neižvelgėme jų siūlomų traukiamų durų rankenų išskirtinumo. Tačiau po kelių klientų, užsakiusių šias durų rankenas ir gyvai pamačius šias rankenas, abejingi nelikome. Kiekvieną kart išpakuojant krovinį su būtent šio tipo rankenomis likdavome sužavėti tiek mes, tiek, visi be išimties, klientai užsisakę jas. Žiūrint į katalogą šios traukiamos durų rankenos atrodo kaip tiesiog gražios rankenos. Tačiau didžioji dalis jų yra 45-60cm ilgio ir to visiškai neperduoda nuotrauka kataloge. Išpakavus gyvai tai kažkas tokio! Masyvus, prabangus, iki smulkmenų išdirbtas gaminys, papuošiantis kiekvieną namų interjerą.

Nuo pat įmonės įkurimo „Salice Paolo“ produkcija buvo orientuota į klasikinį stilių, ir tik pastariais metais jų asortimentas po truputį kintą, pastebima modernaus dizaino įtaką. To pasekoje, sukurta nauja modernios klasikos produktų linija pavadinimu „Timeless“. To pasekoje mūsų aprašomos traukiamos durų rankenos yra dviejų stilių: klasikos ir „timeless“ (modernios klasikos). Kainų lygis svyruoja, kaip ir stilius, nuo prieinamo 140 Eur už kokybišką ir išskirtinį gaminį iki 450 Eur už prabangią, masyvią rankeną, kurį neliks nepastebėta jūsų namų interjere! Pagabai keletas durų rankenų pavyzdžių iš klasikinės ir „timeless“ kolekcijų: