Vonios aksesuarai, Vonios kambarys

Išskirtiniai vonios aksesuarai?

Išskirtiniai vonios aksesuarai 3SC

Vonios aksesuarai! Visi ir visur kartoja “svarbu funkcionalumas”, “funkcija”, “patogumas”. Bet retai sutiksite vonios aksesuarus apibūdinant “gražūs”, “išskirtiniai”, “prabangūs”…

Pastatomi krištolo vonios aksesurai

Vonios aksesuarai iš marmuro

Be abejo kokybė ir aksesuaro funkcija yra svarbu, netgi privaloma! Vis dėl tai daiktas vonios kambaryje, kurio pagrindinė užduotis atlikti kažkokią tai funkciją: padrikai išmėtyti rankšluoščiai ar tualetinio popieriaus rulonėlis vonios kambariui tikrai nesuteikia jaukumo ir estetikos pojučio 🙂 Šias savybes (funckija + kokybė) savo produkcijos asortimente ir naujų gaminių paieškose laikome kaip savaime suprantamas, todėl jų neakcentuojame ir neišaukštiname. Mūsų asortimente esantys vonios aksesuarai, privalo būti kokybiški ir taškas.

Retro vonios kambarys vonios aksesuarai

Priešingai nei diskusijose apie aksesuarų “funkcijas”, visai kita kalba bei emocijos mus užplūsta, kuomet pagalvojame apie aksesuaro vizualinę, pridėtinę vertę bendram vonios kambario interjerui – tai ką dauguma nuvertina arba kitaip tariant “neįvertina”. Mūsų nuomone vonios aksesuarai vienodai svarbūs vonios kambariui kaip plytelės, santechninė keramika ar įranga. Nors svarbumo skalėje pirmauja plytelės, vėliau išsirenkama santechninė keramika ir kita įranga, o aksesuarai vonios kambariui lieka šio sąrašo pabaigoje. Vadovaujantis tik tokiu atrankos principu kokybiškiems aksesuarams suplanuoto biudžeto gali ir neužtekti, nors būtent jie vienai svarbiausių namų zonų – vonios kambariui – suteikia stilistinio išbaigtumo. Štai įprasta situacija: kelias dienas ar savaites svarstote kokios formos, dizaino, spalvos ar galiausiai kainos maišytuvus pasinkti jūsų vonios kambaryje ir jiems išleidžiate kelis kartus didesnį biudžetą nei aksesaurams? Negana to ja aksesuarus išsirenkate vos per 5 minutes, užbaigiant žodiu „ai.. gerai bus“? Logiška? Tikrai ne!

Reguliariai ieškome naujų aksesuarų gamintojų, bandome jų produkciją. Norime atrasti gamyklas, kurios siūlo savitus dizaino sprendimus, kitą požiūrį į aksesuaro dizainą ir jo kuriamą estetinę vertę vonios kambario interjere. Nedirbame su tais gamintojais, kuri „tiesiog“ siūlo aksesuarus, jog šie atliktų savo funkcija ir nieko daugiau. Ilgai laiką mūsų paieškų tikslas buvo klasikiniai, retro stiliaus vonios aksesuarai. Todėl jų mūsų asortimente apstu – įvairaus dizaino, kainos lygių, galimų spalvų. Štai keletas mūsų populiariausių šio stiliaus kolekcijų:

Šių metų mūsų naujausias partneris vonios aksesuarų gamintojas „Treesseci“ arba tesiog „3SC” – tai išskirtinai tik aksesuarus voniai gaminanti Italijos gamykla. Jų pagrindinis išskirtinumas, patraukęs mūsų dėmesį, ypač platus padengimų pasirinkimas. Tik pažvelkite į šią spalvų gausybę:

Nors ir šiuo metu mūsų pagrindinė asortimento kryptis išlieka klasikinis vonios kambarys. Elektroninėje parduotuvėje pristatomi beveik vien tik klasikiniai vonios aksesuarai. Tačiau savo asortimente turime modernaus stiliaus aksesuarų ir ne tik “turime”, o jų pasiūlą tikrai didelė! Natūralu, jog gamintojai, kurių klasikines vonios aksesuarų kolekcijos mes siūlome, savo asortimente turi ir modernaus stiliaus aksesuarų, tiesiog rašykite mums ar užsukite į mūsų saloną!

Kvadratiniai vonios aksesuarai Juodi vonios aksesuarai Modernios klasikos vonios aksesuarai