Vonios kambarys

Nauja vonios įranga klasikinis stilius – „Guild”!

Vonios įranga klasikinis stilius vonios kambaryje Guild Burlington
Naujiena iš "Burlington" -  vonios kambario įranga "Guild"

Vienas populiariausių mūsų klasikinės santechnikos gamintojų „Burlington“ pristato dar vieną išskirtinę kolekciją vonios kambariui – „Guild“. Ši kolekcija įkvėpta legendinio „Arts and crafts“ judėjimo XIXa. Šis judėjimas suteikė svarbą gražiems, tačiau kokybiškai pagamintiems daiktams, kurie būtų naudojami kasdieniniame gyvenime. „Arts and crafts“ judėjimo šalininkai tikėjo, kad svarbu kurti objektus išbaigtam interjerui, kurie susilieja ir sudaro darnią visumą. Naujoji vonios įranga klasikinis stilius „Guild“ visapusiškai atspindi šią filosofiją.

Įgudusio amatininko ekspresija

„Guild“ kolekcijos baldams, pasižymintiems švariomis geometrinėmis linijomis, įkvėpimo semiamasi iš „Arts and crafts“ vertybių, atmetant perteklinį ornamentą, tačiau, kartu suteikiant subtilų dekoratyvinį dizainą. Kolekcija siūlo penkias tradiciškai meniškas apdailos spalvas, kartu renkantis ir tinkamą praustuvą ar stalviršį. Šiuo duetu savo vonios kambario dizainą versite patrauklesniu.

Klasikinė vonios spintelė Guild sąmanų žalia spalva
Išskirtinis, tačiau ilgaamžis dizainas

„Arts and crafts“ dizaino era didelę reikšmę teikė sumaniai pagamintiems gaminiams, kurie tarnautų visą gyvenimą. „Guild“ praustuvų asortimente didelis dėmesys skiriamas itin kokybiškai keramikai ir jos ilgaamžiškumui. Naudodamiesi šios kolekcijos praustuvais kurkite harmoningą vonios kambario dizainą, naudodami daugybę galimų variantų. Kolekcijoje galite rasti nuo mažiausių iki didžiausių sprendimų. Taip pat, galite rinktis iš pakabinamų, praustuvų su koja ar praustuvų su konsole, kurią galite derinti prie turimos santechnikos spalvos.

Nauja vonios įranga klasikinis stilius Guild Burlington aukso spalva
Sukurta pilnam kambario išpildymui

Išbaigtumo ideologija, harmoniškas interjeras yra judėjimo vertybės, kurios matomos visoje „Guild“ kolekcijoje. Minimalaus, elegantiško stiliaus „Guild“ tualetų asortimentas sukurtas taip, kad sklandžiai susilietų netik su likusiomis kolekcijos prekėmis, tačiau ir su bet kokiu vonios kambario dizainu. Kad vonios kambarys būtų pilnai suderintas prie klozetų, rinkitės jums reikiamos spalvos dangčius.

Nauja vonios įranga klasikinis stilius Retro unitazas
Perdėtų ornamentų atsisakymas

Siekdami atmesti perteklinius ornamentus ir vietoj to grįžti prie paprastesnės, dekoratyvios apdailos, „Guild“ žalvario gaminių asortimentas suteikia jūsų tradiciniam vonios kambario dizainui elegancijos ir rafinuotumo. Kolekcija siūlo nemažai maišytuvų pasirinkimų tiek praustuvui, tiek voniai, kurie dekoruojami subtiliomis kryžminėmis galvutėmis ir gali būti trijų klasikinių spalvų.

Klasikinis vandens maišytuvas praustuvui retro stilius
Grožis kiekvieną dieną

Gražus dizainas apima nuo „Guild“ žalvario gaminių iki dušo asortimento. Dušo maišytuvus galite rinktis iš kelių išvadų galimybių, o juos papildo ir dekoruoja subtilios kryžminės rankenėlės. Šios kolekcijos asortimentas sukurtas bet kokiam dušo poreikiui – nuo įprastos vienos dušo galvutės iki kelių komponentų dušo su rankiniu dušeliu.

Galios grąžinimas menui

Sutelkiant dėmesį į meninius įgūdžius ir dizaino kokybę, „Guild“ aksesuarų asortimentas atgaivina jūsų tradicinį vonios kambarį su visapusišku dekoratyvinių stilių paprastumu. Šioje kolekcijoje skiriamas išskirtinis dėmesys detalėms – nuo raižytų baldų rankenų iki subtilių formų sieninių šviestuvų, kurių dizainas padeda sukurti išskirtinumą, rafinuotumą kasdienio naudojimo daiktuose. Vonios įranga klasikinis stilius.

Vonios šviestuvas moderni klasika Arts And Crafts aukso spalva

Taigi, naujoji „Burlington“ „Guild“ kolekcija – tikras meno, išskirtinumo bei praktiškumo įsikūnijimas. Išpildytas dizainas, spalvų pasirinkimas, prabanga paprastume – šios kolekcijos apibūdinimas. O jei jus žavi „Arts ir crafs“ judėjimą atspindintis dizainas, galime pasiūlyti ir tą laikotarpį bei ideologiją atspindinčius tapetus.