Laisvai pastatomos vonios – mūsų el. parduotuvėje rasite klasikinio ir modernaus stiliaus vonias. Didžioji dalis jų yra pagamintos iš akmens masės. Atstovaujame šiuos gamintojus „Victoria & Albert”, „ClearWater” ir „Burlington”. 

Klasikinės vonios "Burlington"

  • Stilius: klasika
  • Kainų lygis: vidutinis

Išskirtinai klasikio stiliaus vonios ant kojyčių. Pagamintos iš dvigubo akrilo. Akrilas - naudojamas vonios išorėje ir viduje. Tarp dviejų akrilo sluoksnių - storas stiklo pluoštas užpildas. Bendras vonių storis sudaro apie 10mm - tai daro jas stabilia, bei gerai laikančias vandens šilumą. Vonios komplektuojamos su įvairaus dizaino bei spalvų kojomis. "Burlington" retro vonios gali būti dviejų matmenų: 150x75cm ir 170x75cm;  Gamintojas "Burlington" (Didžioji Britanija).

Klasikinės vonios "Victoria & Albert"

  • Stilius: klasika
  • Kainų lygis: aukštas

Klasikinio stiliaus vonios iš "Victoria & Albert" gamintojo. Išskirtinės kokybes bei dizaino vonios ir praustuvai pagaminti „Quarrycast“ medžiagos – tai malta vulkaninė klintis, maišyta su aukščiausios rūšies dervomis. Tai visiškai vientisa masė, pasižyminti geromis izoliacinėmis ypatybėmis ir šilumine varža. Vonia dėl vientiso paviršiaus yra ne tik patvari, bet ir lengvai valoma bei atnaujinama. Dėl natūraliai baltos spalvos ir žvilgesio, kurianti estetiškai puikų vaizdą. Gamintojas suteikia 25 metų garantija! Gamintojas "Victoria & Albert" (Didžioji Britanija).

Modernios vonios "Victoria & Albert"

  • Stilius: modernus
  • Kainų lygis: aukštas

Modernaus stiliaus vonios iš "Victoria & Albert" gamintojo. Išskirtinės kokybes bei dizaino vonios ir praustuvai pagaminti „Quarrycast“ medžiagos – tai malta vulkaninė klintis, maišyta su aukščiausios rūšies dervomis. Tai visiškai vientisa masė, pasižyminti geromis izoliacinėmis ypatybėmis ir šilumine varža. Vonia dėl vientiso paviršiaus yra ne tik patvari, bet ir lengvai valoma bei atnaujinama. Dėl natūraliai baltos spalvos ir žvilgesio, kurianti estetiškai puikų vaizdą. Gamintojas suteikia 25 metų garantija! Gamintojas "Victoria & Albert" (Didžioji Britanija).

Modernios vonios "ClearWater"

  • Stilius: modernus
  • Kainų lygis: aukštas

Akmens masės laisvai statomos vonios. Gaminamos iš "Clearstone" medžiagos. "ClearWater Bath" (Didžioji Britanija).