Vonios kambarys

Nerūdijančio plieno maišytuvas vonios kambaryje – idealus pasirinkimas!

Nerūdijančio plieno maišytuvas vonios kambariui INOX praustuvinis kranas
Nerūdijančio plieno ar žalvario maišytuvai?

Vandens maišytuvai yra esminis elementas kiekviename vonios kambaryje. Tai ne tik funkcionalus elementas, bet ir svarbus interjero akcentas. Šiame straipsnyje išnagrinėsime pagrindinius skirtumus tarp dviejų populiarių medžiagų - nerūdijančio plieno ir žalvario - iš kurių dažniausiai būna pagaminti vandens maišytuvai vonios kambariui ar virtuvei. Renkantis tarp nerūdijančio plieno ir žalvario maišytuvų, svarbu atsižvelgti į jų estetiką, patvarumą ir priežiūrą. Taigi aptarkime pagrindinius šių dviejų medžiagų skirtumus. Nerūdijančio plieno maišytuvas.

Medžiagų charakteristikos

Nerūdijantis plienas (stainless steel) yra žinomas savo dideliu atsparumu korozijai ir rūdyjimui.  Nerūdijantis plienas yra lydinys, pagamintas pridedant chromo, nikelio ir kitų elementų į geležį. Todėl tai tvirta, ilgaamžė medžiaga, kuri išlaiko savo išvaizdą ilgą laiką. Dėl šių savybių nerūdijantis plienas dažnai naudojamas maisto gamyboje, chemijos pramonėje, statyboje ir medicinoje. Be to, nedengtas nerūdijantis plienas lengvai valomas ir atsparus įvairioms agresyvioms medžiagoms.

Žalvaris (brass). Palyginti su nerūdijančiu plienu, žalvaris yra metalas, turintis kitokias savybes. Žalvaris taipogi yra lydinys, bet sudarytas iš vario ir cinko. Šis metalas yra minkštesnis nei nerūdijantis plienas ir lengvai apdirbamas. Tačiau žalvaris yra sunkesnis ir tankesnis nei nerūdijantis plienas, todėl suteikia solidumo ir kokybės jausmą. Žalvaris taip pat turi unikalų auksinį atspalvį, kuris daro jį populiarų dekoratyviniuose projektuose. Šis metalas taip pat yra atsparus įvairioms sąlygoms ir nėra linkęs į koroziją, tačiau turi vieną išskirtintę savybę - oksidaciją (tamsėjimą).

Stilius ir dizainas

Nerūdijantis plienas yra populiari medžiaga šiuolaikiniuose vonios kambariuose dėl savo modernios ir švarios išvaizdos. Ši medžiaga suteikia kambariui šiuolaikiškumo jausmą ir tinka daugumai modernių vonios interjerų. Nerūdijančio plieno maišytuvas – švarių, lakoniškų formų gaminys. Dėl savo techninių savybių šis plienas sunkiau apdirbamas, todėl maišytuvų gamintojai apsiriboja moderniu dizainu, bei mažesniu asortimentu. Išskirtinis nerūdijančio plieno maišytuvų bruožas - šios medžiagos nebūtiną degti kokią nors spalva - jį galima tiesiog šlifuoti ir palikti natūralią plieno spalvą - ką ir pasirenka daugumą gamintojų.

Žalvaris. Tai yra pagrindinis vandens maišytuvų gamybos metalas pasaulyje. Lengvai apdirbamas, pigesnis nei nerūdijantis plienas, bei atsparus korozijai - tai pagrindinės savybės lemusios jo populiarumą. Vandens maišytuvai iš šio metalo būna įvairių formų, stilių ir dizainų. Dauguma gamintojų neapsiriboja tik moderniu dizainu, gamina klasikinius ar modernios klasikos maišytuvus. Tačiau žalvaris turi viena, dažnoje sitaucijoje neigiamą, savybę - okasidaciją, dėl kurios jį būtina padenginti papildoma danga/spalva. Dažniausiai sutinkamos dangos ir spalvos: chromo, aukso, vario ar tiesiog lakuotas natūralis žalvaris.

Priežiūra ir ilgaamžiškumas

Abieji mūsų aptarti metalai nėra linkę į koroziją, todėl pagamintas iš kokybiško žalvario ar nerūdijančio plieno maišytuvas tarnaus daugybę metų. Tačiau žalvariniai maišytuvai bus dengti papildoma danga, kuriai reikės skirti papildomą dėmesį valymo ir eksplotavimo eigoje. Tuo tarpu dauguma nerūdijančio plieno maišytuvų neturi dangos - jų išorė iš to pačio plieno iš kurio jie pagaminti. Todėl nerūdijantis plienas reikalauja mažiau priežiūros. Jis yra atsparus įbrėžimams ir lengvai valomas. Ilgalaikis naudojimas nepakeičia jo išvaizdos.

Kodėl mes rekomenduojame maišytuvus iš nerūdijančio plieno?
  • Nerūdijančio plieno (INOX) dangos vandens maišytuvai neturi kancerogenų. Be to, dėl antibakterinių savybių, nerūdijantis plienas užtikrina higieniškumą, todėl maišytuvai puikiai tinka virtuvės aplinkoje.
  • Šios medžiagos maišytuvai yra ypatingai patvarūs ir leidžia mėgautis savo ilgaamžiškumu. Nerūdijančio plieno maišytuvas yra tobulas pasirinkimas derinant dizainą su funkcionalumu.
  • Maišytuvas gali būti 100% perdirbamas. Jis draugiškas aplinkai. Nerūdijantis plienas (INOX) šiuo metu yra viena tvariausių, siūlomų medžiagų, iš kurių gaminami vandens maišytuvai. Sąmoningas pasirinkimas, kuris tinkamas tiek žmogui, tiek gamtai!

Populiariausi nerūdijančio plieno maišytuvai mūsų el. parduotuvėje: