Fototapetai

Išskirtiniai fototapetai stilingiems namams!

Fototapetai

Fototapetai, kurie verčia mus jais žavėtis! Jų raštas, unikalumas! Su šiais tapetais kurti išskirtinį namų interjerą paprasta, tereikia užklijuotį  šiuos fototapetus ir Jūsų interjeras tapo stilingas ir be galo išraiškingas.

Kiekvienas žmogus kurdamas savo namų interjerą nori susikurtį ramybės, jaukumo, atsipalaidavimo, poilsio ar išskirtinumo oazę, į kurią, po sunkios darbo dienos, norės pasinerti. Tokią neįtikėtiną atmosferą jūsų namų interjerui galima sukurti į pagalba pasitelkiant į madą grįžtančius fototapetus.

Kas yra Fototapetai? Tai ant sienos klijuojami tapetai su įvairiais vaizdais, išskirtine tekstūra ir raštu. Vieną iš pagrindinių Fototapeto savybių – raštas tapete neatsikartoja. Todėl kiekvienas fototapetas tarsi atskiras meno kūrinys, kuris gali tapti puikiu pagrindinių interjero akcentu jūsų namuose. Gerai visiems žinomi tipiniai fototapetai tai visame pasaulyje populiarios fotografijos, įvairūs animacinių filmukų personažai, gamtos tematika, pavyzdžiui, miškas, jūra, saulėlydis, laukų gėlės, palmės, kalnai, įvairūs mėgstami ir akiai mieli gyvūnai ir t.t.

Ieškantys išskirtinio dizaino, subtilios ir stilingos interjero idėjos ignuoroja fototapetus, nes anksčiau minėtuose fototapetuose atvaizduojami vaizdai bei raštai daugumai jau pabodę ir rodosi banalūs. Jų pagalba sunku sukurti išskirtinį ir stilingą interjerą. Mūsų partneriai KT Exclusive pasuko netradiciniu keliu ir nebijodami fototapetų ne populiarumo prikelė juos antram gyvenimui! Esame sužavėti šiais fototapetais, jų raštais ir unikalumu! Su šiais tapetais kurti išskirtinį namų interjerą paprasta, tereikia užklijuotį  šį tapetą ir Jūsų interjeras taps stilingas ir išraiškingas.

Naujos foto tapetų kolekcijos Vanilla Lime ir Muance! Tapetų pasirinkimas toks platus, kad su jais būtų galima sukurti daugybę įvairių interjero stilių ar tiesiog kurti stilių „miksus“, kas šiuo metu gana populiaru, nenorint prisirišti prie konkretaus ir vieningo interjero stiliaus. Šie išskirtiniai fototapetai puikiai gali būti pritaikomi tiek minimalizmo stiliui, tiek prabangiai klasikai, parinkus atitinakamą tapeto raštą, spalvas, tekstūrą bei paryškinant juos kitomis interjero detalėmis bei apšvietimu.

  

Prabangios klasikos intjerjeras ir fototapetai? Tikrai taip! Minėtų naujų kolekcijų foto tapetų rašto elementai gali būti dekoruoti auksu ar sidabru. Papuošiamos tik nedidelės tapeto rašto detelės, kurios pagilina ir paryškina raštą, suteikia jam gyvybės. Tai subtilu, elegantiška ir prabangu, bet neperdėta! Fototapetai taipogi gali būti užsakomi jums reikiamo dydžio, išlaikant pagrindinius rašto motyvus centre. Susikurkite savo išskirtinius namus! 

Apžiūrėkite Vanilla Lime ir Muance tapetų kolekcijas mūsų el. tapetų parduotuvėje!